Rehab Force Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ SZÁLLÍTÓ munkatársat keres Budapest és Pest megye területén, 4-6 órás munkaidőben

Feladatok:
– Megrendelés alapján péksütemények, bucik kiszállítása éttermeknek
– Szállítólevelek, számlák és készpénz kezelése
– Jó kapcsolat fenntartása az ügyfelekkel
– Alapanyag beszerzés
– Terület: Budapest és Pest megye területén

Amit elvárunk:
– Könnyű, lapos rekeszekhez fizikai erő
– Megbízhatóság, önállóság, csapatjátékosság, jó kapcsolatteremtő készség
– B-kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat

Előny:
– Tapasztalat áruszállításban, ügyfelekkel való kommunikációban

Amit kínálunk:
– 4-6 órás munka, hétvége is beosztás szerint
– XI. ker. Metró végállomástól indulás autóval, érkezés ugyanoda
– Munkaidő: 7.00-11.00/13.00, megrendelés- és forgalomfüggően
– Azonnali kezdés
– Kedvezményes vásárlás

E-mailen önéletrajzzal a munkakör és a megváltozott munkaképességet igazoló dokumentum megjelölésével: hr@rehabforce.hu
Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 09:00-17:00-ig)
Rehab Force Nonprofit Kft.
www.rehabforce.hu